Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe to jeden z istotnych elementów wykończenia wnętrza, który zakrywa szczeliny dylatacyjne, zabezpiecza przed uszkodzeniami oraz brudzeniem się dolnej części ścian. Stanowi ponadto modny i praktyczny element dekoracyjny wystroju. W sklepie manufakturarzeczy.pl możesz wybierać spośród kilkudziesięciu modeli listew MDF czy PCV. Różnorodność rozmiarów i grubości listew pozwala na dopasowanie ich do każdego stylu wystroju. Możesz wybierać spośród grubości 12 cm lub 16 cm i wysokości 8 cm, 10 cm, 12 cm a nawet 18 cm.

Listwy przypodłogowe – samodzielny montaż

Montaż wszystkich listew jest bardzo prosty i możliwy to samodzielnego wykonania. Listwy przypodłogowe w zależności od typu mogą być montowane przy użyciu kleju, klipsów montażowych oraz akrylu. Szczegółowe instrukcje można znaleźć na manufakturarzeczy.pl. Poza prostym montażem można zdecydować się także na zmianę koloru. Białe listwy przypodłogowe pozwalają na przemalowanie, nawet po kilku latach użytkowania. Ważną cechą jest także możliwość poprowadzenia za nimi kabli, co dodatkowo podniesie walory estetyczne pomieszczenia.

Cokoły można dobierać w zależności od potrzeb i panujących warunków w pomieszczeniu na przykład listwy przypodłogowe pcv świetnie sprawdzą się w zarówno w mieszkaniu jak pomieszczeniach bardziej wilgotnych. Lakierowane listwy przypodłogowe MDF pokryte są dodatkowo izolantem co zabezpiecza je przed czynnikami zewnętrznymi w tym również wilgocią. Z kolei kolekcja Standard oferuje listwy pokryte wodoodporną okleiną która roztacza się na całej eksponowanej szerokości listwy zakrywając również jej krawędzie. 

Listwy przypodłogowe są odpowiednio zabezpieczone do wysyłki, aby zawsze w bardzo dobrym stanie docierały do naszych klientów.